Tradicinis moterų futbolo turnyras

Trečiadienį Utenoje, "Utenio" stadione, įvyko tradicinis merginų ir moterų futbolo turnyras „Moterys už futbolą“, kuriame dalyvavo 14 komandų. Antrus metus iš eilės turnyre dalyvavo "Nosted mechanika" moterų futbolo komada, tradiciškai savame pogrupyje iškovojusi antrą vietą. Per pirmąsias rugtynes su Utenos DSC komanda "Nosted mechanikos" žaidėjos patyrė pralaimėjimą (0:1), o antrosiose varžybose nugalėjo "Sporto gamos" komandą rezultatu 1:0.

Paaiškėjo „Hiperikos“ taurės laimėtojai

Kovo 4 dieną finišavo tris mėnesius trukusios pirmosios įmonių krepšinio pirmenybės „Hiperikos" taurei laimėti. Puikiai finale sužaidę įmonių krepšinio pirmenybių „Hiperikos“ taurę iškovojo Utenos APGV komanda, rezultatu 82:47 nugalėjusi „Dauniškį ir Ko“. Trečią vietą iškovojo komanda „Aukštaitijos traktas“, mažajame finale nugalėjusi „Nosted mechaniką" rezultatu 54:46.

Turnyras pritraukė svečių

Sekmadienį, vasario 7 d. Utenos „Dauniškio“ gimnazijos stadione įvyko futbolo turnyras 4x4 kuris sutraukė 3 moterų ir 9 vyrų komandas. Turnyrą organizavo Utenos „Utenis“, Utenos rajono savivaldybė, Utenos daugiafunkcinio sporto centro ir Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Turnyre dalyvavo ir UAB "Nosted mechanika" vyrų komanda "NOSTED".

Kaip uteniškiai nugvelbė kąsnį iš kinų

Norvegijos kapitalo UAB „Nosted mechanika“ įtikino akcininkus, kad iš verslo grupės įmonės Švedijoje gamyba būtų perkelta ne į Kiniją, o į Uteną. Sprendimas pasiteisino su kaupu. Iki šiol pusgaminius padangų grandinėms gaminti iš kinų pirkusi įmonė dabar juos pasigamina vietoje, šitaip taupo pinigus ir laiką, kuria naujas darbo vietas.

Dainius Tvarijonas, UAB „Nosted mechanika“ generalinis direktorius, nurodo, kad norvegų kapitalo įmonių grupės savininkai prieš kurį laiką turėjo planą iš Švedijos nebenaudojamą gamybos įrangą iškelti į Kiniją, tačiau uteniškiai perkalbėjo norvegus, kad šis projektas būtų įgyvendintas Utenoje.