Slapukų naudojimo taisyklės
 

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

 

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

 

Kokius slapukus naudoja UAB "Nosted mechanika" svetainė?

 

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją ir pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus.

 

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Slapuko galiojimo laikas

60f508ef70448de6240f352cd40a8427 Skirtas svetainės funkcionalumo vientisumo užtrikrinimui. Galioja, kol neišjungiama naršyklė.
1P_JAR Google Analytics slapukai, skirti sesijos įgalinimui 1 mėnuo
CONSENT Google Analytics slapukai, skirti sesijos įgalinimui 20 metų
NID Google naudoja šiuos slapukus, kad išsaugotų nuostatas ir naudotojų informaciją kiekvieną kartą, kai lankomasi tinklalapiuose, kuriuose yra "Google Maps" geografinių žemėlapių. 6 mėnesiai
OGPC Google naudoja šiuos slapukus, kad išsaugotų nuostatas ir naudotojų informaciją kiekvieną kartą, kai lankomasi tinklalapiuose, kuriuose yra "Google Maps" geografinių žemėlapių. 1 mėnuo

 

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

 

UAB "Nosted mechanika" naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

 

MIŠKAS. MEDIENA. KELIAI

IGLAND produkcijos pristatymas

TRYGG grandinių montavimas ant lengvųjų automobilių ratų

 
Analogiškai grandinės montuojamos ant keturračių, krautuvų bei mini traktoriukų ratų. Kaip montuoti įvairių tipų TRYGG grandines ant sunkvežimių, autobusų traktorių bei kitos technikos ratų, rasite Grandinių montavimo video apatiniame meniu.

Trąšų krepšio keltuvas

TK-1 EURLifter

Trąšų krepšio keltuvas skirtas trąšų maišų įkrovimui į transporto priemones ir iškrovimui iš jų bei trąšų maišų pakėlimui į reikiamą aukštį.
Trąšų krepšio keltuvai tvirtinami prie traktoriaus priekinės hidraulinės pakabos, komplektuojami su EUR tvirtinimo įtaisais. Trąšų krepšio keltuvai skirti tvirtinti prie traktorių, kurių traukos klasė 0,9-1,2 kN.


Techninės charakteristikos
  

Maksimali keliamoji galia:   1200 kg
Svoris:   135 kg
Matmenys:    
  Ilgis: 1.3 m
  Plotis: 0.6 m
  Aukštis (fiksuojamas):  1.2 m / 1.45 m / 1.7 m

PARTNERIAI

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.