Tradicinis moterų futbolo turnyras

Trečiadienį Utenoje, "Utenio" stadione, įvyko tradicinis merginų ir moterų futbolo turnyras „Moterys už futbolą“, kuriame dalyvavo 14 komandų. Antrus metus iš eilės turnyre dalyvavo "Nosted mechanika" moterų futbolo komada, tradiciškai savame pogrupyje iškovojusi antrą vietą. Per pirmąsias rugtynes su Utenos DSC komanda "Nosted mechanikos" žaidėjos patyrė pralaimėjimą (0:1), o antrosiose varžybose nugalėjo "Sporto gamos" komandą rezultatu 1:0.

Turnyro pradžia įvyko kiek netradiciškai. 98 moterys metė iššūkį „Utenio“ ekipai. Utenos pagrindinė futbolo komanda sužaidė lygiosiomis su moterimis 1:1. Toliau turnyro dalyvės keliavo varžytis dėl geriausiųjų vardo. Rungtynėms teisėjavo „Utenio“ žaidėjai.

Komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Geriausios grupės komandos pateko į pusfinalius ir kovojo dėl prizinių vietų. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Utenos DSC ir Policijos merginų komandos. Po baudinių serijos 0:0 (0:1) Utenos policininkės. Finale susitiko viešnios iš Vilkijos ir „Dauniškio“ gimnazijos merginos. Pergalę iškovojo uteniškės po baudinių serijos 1:1 (0:1) įveikusios Vilkijos atstoves.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių ir partnerių dovanomis.
Turnyras sulaukė didelio susidomėjimo, viena komanda atvyko net iš Vilkijos. Renginio metu netrūko gerų emocijų, kovų aikštelėje ir įsimintinų įspūdžių.

2016 m. rugsėjo 21 d.
Parengta pagal: http://www.utenosutenis.lt/naujienos/660.html

PARTNERIAI

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.